Matthew James

Matthew James served in the House of Delegates from 2010 to 2019.
Democrat

Amended Report History

Date Range: Jan. 1, 2018-Dec. 31, 2019

Filing PeriodSept. 1, 2019-Sept. 30, 2019
Version NumberAmended Filing No. 1
Date Filed
NarrativeVPAP could find no changes in activity for this filing period.
Filing PeriodMay 31, 2019-June 30, 2019
Version NumberAmended Filing No. 1
Date Filed
NarrativeVPAP could find no changes in activity for this filing period.
Filing PeriodJan. 1, 2018-June 30, 2018
Version NumberAmended Filing No. 1
Date Filed
NarrativeOriginal report listed no transactions.

METHODOLOGY: Information on this page is derived from campaign finance reports filed by Matthew James